Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Steve198310 #16431 üzenetére

    Ühüm..

    Na, a történet részemről tömören annyiról szólt volna, hogy fogalmad nincs. :R
    Nem tudod hogyan és miként skálázódik egy Vishera tuning hatására, nincs ezzel semmi probléma, az Inteled is non K.
    Szemlátomást nem igazán érdekelt mit szólnak a topic 6300 tulajai a postod jézussal megtoldott lelkes homálya után de mivel tudomásom szerint több non K i5 tulaj is van a topicban speciel erre inkább nem írtam semmit és ezért kértelek a téma áthelyezésére. Mission failed. :(((

    Ugyanakkor te már attól is hogy azt kértem hogy hanyagoljuk, összefüggéstelenül kezdtél el írni mintha támadás érte volna a procidat :F , szóval tisztázzuk:

    "Az az i5 megtereli annyira amennyire kell."

    Senki sem állította az ellenkezőjét.
    Mi több, komplett configcsere apropója/lehetőségének felmerülése esetén többször ajánlottam a topicban i5 configot, sem mint ahányszor ilyen jellegű/témájú postot írtam mint most neked.

    "Most minek vegyek FX8350 ha a kettő között p*csányi a különbség."

    Senki nem mondta hogy vegyél FX-et/Visherát, 8350esről meg aztán végképp szó sem volt.

    "És az 4.2 megy az enyém meg 3.4 és nem is olyan meleg."

    Hamár szóba hoztad, 8350 esetében az a 4.2 az inkább 4Ghz.

    "Szal az a FX6300 egyen--><--értékben van egy i3-mal."

    A fentiek tükrében erre nem írok semmit, ismét megkérlek a linkelt topic látogatására, az ilyen jellegű meglátások/viták helye inkább ott van. :B

    No offense! :R

    Nyilván azt csinálsz amit jónak látsz, ez csak egy kérés volt, mindenesetre a magam részéről befejeztem.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák