Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz iceool20 #16314 üzenetére

    Nem akarlak megsérteni, sem a szokásos AMD vs Intel vitát kirobbantani de ez így ebben a formában elég nagy túlzás.. ;)

    Egyrészt Intelről nem beszéltem, másrészt nem tudom mennyire tudod húzni a K-s procidat abban a lapban, abban az esetben ha alapórajel közelében vagy/maradtál (gyász), elképzelni sem merem milyen lehetett az előző lap+cpu kombód AMD oldalról.. :N

    A "legdurvább" AMD procit kár emlegetni, mert szerintem sem architektúrában sem órajelben a közelében nem jártál. Feltételezem vagy valami APU-d volt, esetleg valami régebbi FX-ed egy fillérb@sz* lapban.. :B

    Szóval mea culpa de hamár valaki FX-ről Intelre vált, akkor Z-ben K i5 4ghz fölé pattintva (haswell esetén..) vagy i7. Főleg ha erősebb VGA megléte mellett játék a cél, némi hobby render/tömörítés/konvertálás pl Youtube okán.. Sok mindenre jók a kis brummogós alapórajeles i5-ök de nekem speciel marhára nem kéne, ilyeneken dolgozom. Nyilván kinek mi, sokaknak FX nem kéne szóval ez egy ilyen bringa. :R

    Az ilyen "amióta Intelre váltottam a fű is zöldebb" típusú hancúrokat nem szerencsés dobálgatni, hamár ellenálhatatlan kényszert érez rá valaki mert végre a nagyobbik csoport tagja lehet vagy tudom is én, akkor azért miheztartás végett vegye a fáradtságot leírni mi volt az az "AMD-s szörnyűség"... :)

    Béke

    (#16315) steammaguss:

    Ebben a topicban böngészd át az összefoglalót felül: [link]
    Van benne külön a te lapodhoz készült "tutorial" BIOS képekkel, bármi nem tiszta abban a topicban kérdezz nyugodtan.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák