Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Panni21

    csendes tag

    válasz Vica_ #94 üzenetére

    Szia Vica!
    hát most jutottam el odáig h írjak! szerencsére már minden rendben van, a tábor is nagyon jó volt:) igaz én voltam szerintem az egyedüli józan ember az egy hét alatt, de nem baj megérte mert már jól vagyok! már úgy egy hete nem fáj szinte egyátalán kb az egyetlen ahol érzem még a műtét nyomait az az, h amikor ásítok az fáj, de idővel ez is biztos elmúlik! hát így utólag Hozzád képest elég olcsón megúsztam a dolgot, pedig én még ezt is borzasztónak éltem meg... na mindegy! amúgy úgy kb a 10. nap körül hagytam abba a gyógyszer szedését akkor még fájt, de úgy vtam vele, hogy inkább tűröm, még itt úgy rászokok a sok fájdalomcsillapítóra h nem tom majd abbahagyni ;] de összességében egyátalán nem bántam meg az egészet végülis úgy nézek vissza rá mint egy szükséges rosszra! de egy biztos! MÉG EGYSZER SEMMI PÉNZÉRT NEM MENNÉK BELE!!! :Y
    köszi a bíztatást egyébként, jól esett :)) aki még elötte van a dolognak annak annyit tok mondani, h ha muszáj akkor muszáj, nem haltok bele, de nem a legkellemesebb élmény!!!! :Y
    na sziasztok

Új hozzászólás Aktív témák