Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niklebi

    senior tag

    válasz crok #1860 üzenetére

    Ezt a hozzászólást azért írom, mert nem szeretném összekeverni az előző hozzászólásommal. Új telefonom van, egy Poco F3. Azon jelenleg Xiaomi EU developer rom van Android 12-es alapokon. Azon bármit csinálok nem tudom működésre bírni a Telekom alkalmazást. A Magisk Canary + Zygisk + SafetyNetFix 2.2.0 + Systemless Hosts van. Minden tökéletesen működik: Google Pay; Samsung Pay; banki és kártya alkalmazások, csak a Telekom nem. A fenti hozzászólásodban írod: (meg említeném a linkelt hsz-t az OTP-ről ami A12) [link] ha megnézed ezt írta a feltöltő: Még annyi hogy mindezt egy POCO F3 mobilon, a legfrissebb MIUI 12.5.5.0 - Android 11-en sikerült. Amíg az én telefonomon is Android 11 volt nekem is tökéletesen működött, mióta Android 12 van azóta a fent leírtak. Ha erre van megoldás azt szívesen fogadnám. Ezért van még használatban a régi telefonom mert azon működik a Telekom.
    Szerk. ja és tudom, hogy van újabb SafetyNetFix, de abban számomra semmi lényeges változás nincs a Changes-ben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák