Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz barnam_ #260382 üzenetére

    Megnézem lehet-e német kártyát venni online(ha nem veszik fel a magyart), kösz a tippet.
    Egyébként meg is lepődtem, hogy fél óra alatt megválaszolták az alvázszámot, meg reagáltak. Igaz, szerződést már bő fél nap volt összehozni, de meglett.

    Valami segítséget fel tudnak ajánlani (ha szállíttatom), pontosítom velük hétfőn, le tudnák-e papírozni amit kell. Itthon csak megbízást írok alá foglaló odaadásakor, és következőleg hozom el az autót és kész, nem tudom kintről behozatlanál is működik-e így.

    Van egy nap, amikor 9:20ra kiérnék huszonpárezerért (a többi nap/időpont sokszorosába kerül) repülővel (Dortmund) a céltól 80km-re.
    Más kérdés hogy reggel hatra ferihegyre felérni vidékről az egy nem egyszerű kihívás... :DDD

    Átfutottam ezt a cikket a behozatalról, úgy nézem erre kéne egy napot szánni ha én nekem kell intézni. Mondjuk ha tudják ők, akkor is ottalvós még aznap (alsóhangon dél mire átérek a kereskedéshez, én éjszaka nem vezetek, az a világ már elmúlt).
    Mondjuk pikacsuban lehet akár aludni is. :DDD

    1.2mFt ajánlatot kaptam a behozatalra, hétvégén megpróbálom összevadászni a biztosítás, matricák,m átírások mibe kerülnek (meg út, szállás, itthoni hercehurca, stb). Ha feléből ki tudnám hozni, akkor megcsinálom én.

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák