Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboldi

    nagyúr

    válasz kátú #195364 üzenetére

    Tök mindegy, milyen autó, boyracer az boyracer. Lassan átveheted tőlem a stafétabotot. ;]

    [kép1], [kép2]

    szerk.: Te vagy az egyetlen, akinek tetszik ez a Golf. A BMW új, rágcsálókat megszégyenítő metszőfogaihoz mit szólsz? :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz kátú #195364 üzenetére

    Bocs, tudom fiatalság, meg minden, de ilyen használat mellett engedd el azt az öreg télit, mert baj lesz belőle. Egyrészt 190 körül nem kellemes egy gyors defekt vagy ha elpattan egy szál a gumiban, másrészt a téli abroncs melegben mindig taknyol és nem tapad, ha rendes terhelést kap. Plusz ha kellő sebességről lassítod - 197 -, akkor egy vészfékezésnél már fogsz vele tovább menni velük.

    UI: Festett gumi mellé a karácsonyi kívánságlista is mehetne az autóra. ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • MC Pite

    veterán

    válasz kátú #195364 üzenetére

    Próbálom tárgyilagosan. Egy ilyen súlyú NE járj melegben téligumival. Nem igazán értem miért tennéd(add el, ajándékozd el játszótérnek, gokartpályának).
    " De ugyan akkor eldobni sem szeretném a gumikat, mert az is pazarlás lenne, inkább vigyázok kicsit és úgy szépen el fogja vinni a nyarat meg valószínűleg el is kopik a végére " 90ről 2 autónyi plusz féktávod lesz, és nyilván hamarabb is megy le az ívről. Ha nem 65-70el mész az az óvatos amivel hasonlóan állsz meg mint mások nyárival, nincsenek csodák. Max ha előtted is épp hasonló megy.
    Nagyon nagyon ajánlok egy veztech tréninget, ahol a cica-egér 2 sávos próbánál nagyon nagyon meglepődnél (kanyarogtok egymás mögött -külön sávban- és az első nyom egy határozott féket, és megnézik a hátul jövő meg tudott-e állni. Szoktak lenni meglepetések.
    A nem feszegetjük a határokat hasznos. De kérlek, próbáld megérteni, megyek előtted a meganeal, lakotton belül, 55-el; kiugrik elém a bokor mögül egy kutya (megtörtént), satuzok (szembe sávban jönnek) te pedig görbíteni fogod a fékpedált és belém jössz hátulról (3× törtek meg hátulról fizikából zsenik). Ősszel volt egy ilyen eset, WagonR-es nő messzire jött mögöttem, pótos ifa elfért volna közöttünk; de a végén 1 méteren belül volt az öreg gumijával (szerintem kuka is lett mert kockára fékezte).

    Főleg ha azt állítod időnként gyorsan is mész. Már elnézést, de ne légy hülye! 2 tonnára normális papucsok kellenek. Vagy mond meg mikor merre jársz, nem szeretném ha nejem a picurral a háta mögött egy kanyarban kicsit átmászó 2 tonnával találkozna...
    Ilyenkor teszteket, métereket (28al éred utol az előtted megállót lakotton kívül) meg egyéb szarokat szoktam belinkelni, most nem teszem, ez itt annyira egyértelmű.
    Nem kímélsz semmit a szar gumival (add el ropiért). Ha kímélin akarsz és fogni a lóvén, vegyél _jó_ 4S abroncsot rá. Vagy 2 jó szettet, ami rohadt drága.

    Egyébként a Yokohama nyáriról lebeszélnélek. Nézz teszteket, olvass utána melyik milyen gyorsan revül.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák