Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • junior19

    senior tag

    válasz Dwatti #91430 üzenetére

    Akkor még egyszer, az idei LG modellekből minden 50UK és 70UK modell VA paneles. Az összes többi IPS.
    Az LG valószínűleg azért csinált egy 49"-os sorozatot is, mert lehet, hogy ez a méret a legjobban fogyó, s legyen IPS is a palettán. Szerintem ez így, sokkal jobb, mint ahogy a Samsungnál volt tavaly, hogy vagy VA panelest kaptál, vagy IPS-t, amit dobott a gép.
    A 6000-es sorozaton belül pedig különböző felszereltségek vannak, de ezek minden méretben igazak. S szerintem ez is egy jó húzás, mert például nekem falon van, így a talp és a keret mindegy számomra. Én rühellem a Magic Remote-ot, van egy másik tv, ahhoz adták alapból , kb. kétszer volt használva nálam, így arra se volt szükségem. Amikor én vettem, akkor 50 vagy 70 ezer volt az 50UK6300-as és az 50UK6950-es között az árdifferencia. Lehet meg sem vettem volna a 6950-et, mert nekem annyit nem ért volna. Azért akkoriban az SJ810-es ment az UK6950-es árában. Az pedig egy magasabb kategória mégiscsak. Csak számomra az ips panelesek kiestek, mivel én este sötétben nézek filmet, ha van rá időm.

    [ Szerkesztve ]

    codec project

Új hozzászólás Aktív témák