Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsoltS

    csendes tag

    Sziasztok!

    Előre is félek, hogy nagyon le leszek oltva, mert már volt itt szó a problémámról, de nekem semmi nem segített.

    Történt 2 hete, hogy az LG support toolon keresztül akartam frissíteni a 16 gigás, nem rootolt, gyári romos (4.4 volt rajta) nemzetközi G2-esem, fel volt töltve meg minden "szakszerűen" ment, de 19%-nál kiírta a teló, hogy corrupted file (wtf), az lg suite pedig átváltott spanyolra (wtf 2). Azt tanácsolta nekem (csodás ajándék a google fordító), hogy vegyem ki az aksit (wtf 3) és indítsam újra. Újra is indítottam a telefont és az updatet is, de mindig csak 19%-ig jutott és meghalt. :C

    Nagy hülyeség volt, de próbáltam egy factory resetet. Erre a gépem le akart kb 10 meghajtót formázni a telefonon, amibe végül egy pár óra szánalmas próbálkozás után belementem, de írásvédettek voltak nem meglepő módon. Agyhalott mobilom ezután már csak az LG logót jelenítette meg pár másodpercig, utána fekete képernyő (ment maga a kijelző csak feketén világított).

    Másnap elvittem a GSM bolt szervízébe, ők pedig továbbküldték egyből a márkaszervíznek, mert a garancia már a 2. évben volt. Egy hét múlva hívtak boldogan, alaplapcsere 40 ezer forint. Kérdésem lenne: lehetséges egyáltalán az, hogy ennyire elbasztam az alaplapot, vagy rá se néznek és csak le akarnak húzni. Ez a márkaszervíz féle megoldás főleg azért különösen vicces, mert én kurvára nem basztam el semmit a nem mókolt telefonon, mindent úgy csináltam, ahogy a nagy könyvben le van írva. Visszakértem és most ott tartok, hogy akkor sufnituning lesz. Azt nem tudom, hogy működik-e ilyen állapotban a flashelés, mert én még semmilyen módba nem tudtam belépni.... :W

    Tudnátok nekem segíteni vagy mehet rögtön a kukába? :K

    Köszönöm :R

Új hozzászólás Aktív témák