Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dodee

    csendes tag

    Sziasztok!

    Miért lehet az, hogy akármelyik KDZ-s módszerrel frissítem a kettő közül, kb 80%-nál a teló újraindul, miközben a frissítő még számol tovább 100%-ig, de ekkor a teló már rég újraindult és az LG logo látható? Persze nem csinál ezután semmit.
    Első ilyen alkalom után már a download mód sem jött be, ezt visszahoztam Danny365 fastbootos download mód visszahozó leírásával. Ezután az a furcsa, hogy mikor összedugom, nyomom a hang fel-t, utána csak annyit ír ki, hogy Download mode, ott van a szgép és a teló ábra, de arra a 0%-os képernyőre nem ugrik tovább.
    Ennek ellenére megpróbáltam KDZ-vel frissíteni, látja, elindul a telepítő, a telón nincs %-os folyamatjelző, ugynaaz a download felirat marad. A telepítő 80%-ánál viszont újraindul a teló, és onnantól csak LG logo van, nem csinál semmit. Telepítő szépen még utána végigfut, befejezésre rákattintok. De akármilyen firmware-t teszek rá, ugyanez van.
    Lehetséges hogy nem jól került rá a download mód? Pedig minden sort beírtam, ki is írta mindegyik után hogy OKAY.

    Van valakinek ötlete mit lehetne megpróbálni még?

Új hozzászólás Aktív témák