Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz Miksa64 #3676 üzenetére

    Köszi a visszajelzést!

    Nekem is az a legfrissebb Timely van pedig.
    Megörültem, mikor láttam, hogy a napokban többször is frissült, "bug fixes" changelog-gal, gondoltam hátha jó lesz, de nem.

    Pedig a Rom-ot is a legtisztább telepítéssel pakoltam fel, korábban arra gondoltam, hogy a bekapcsolt Eco mód zavarja be, aztán csalódottan tapasztaltam, hogy nélküle sem megy megbízhatóan.

    Legutóbb hajnalban pl az előriasztás lement normálisan, de utána a rendes riasztásnál már "bealudt" a telefon, amit néhány pillanattal később használni kezdve egyszercsak rájött, hogy neki ébresztenie kéne és akkor szólaltatta meg végül a fő riasztást a kezemben.

    De akkor ez valamiért egyéni probléma (már csak azért is, mert más nem panaszkodik itt rá). Szerencse, hogy jó pár éve már plusz ébresztőt is beüzemelek mindig, egy asztali kis rádió személyében. Sajnos ébresztés terén nem lehet bízni csak az okostelefonokban, főleg ha Rom-olgatja őket az ember.

    Jelenleg csak ezért, alig várom, hogy lecserélhessem ezt a CloudyG3 2.0-t, de egyelőre tényleg nincs nagyon mire.
    Nem sokára talán már tényleg lesz valami portolt L.

    Haugland:
    A pendrive-ról való telepítés egyáltalán nem merész dolog, inkább normálisnak nevezném. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák