Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjTaRsY

    aktív tag

    válasz Muki94 #11943 üzenetére

    Vipert nem tudom működik-e rajta, én nem vagyok Viper-es, tudok olyan buildet linkelni ahol a Franco sound működik (XDA-ra nem posztoltam), a hangerők vezérelhetők a Kernel Adiutor segítségével, zenelejátszásra pedig a Noozy nevű alkalmazást ajánlom, beépített DSP-je remek hangzást biztosít.
    A kamera minden AOSP romon rosszabb a gyári alapú romokénál. Ezzel nincs mit tenni, ez ilyen is marad.
    Apróbb bugok előfordulhatnak, én személy szerint nem tapasztaltam semmi problémát, pedig jó ideje használom (szép is lenne ha nem ezt használnám :D).
    Az XDA-s leírásban található bootstack-et fleteheted, ártani nem fog, biztos ami biztos alapon lecseréli a partíciókat a szükségesre (LP), én a loki-s változatot használom egyébként (JB aboot)
    telepítés pedig wipe után ROM, aztán legfrisebb Slim GAPPS és a supersu zip flashelése.
    A doubletap2wake a kernel adiutorban bekapcsolható.

    Jelenleg éppen az új verzió kiadásán dolgozom, a slimsaber alapú frissítések már bekerültek a romba, készült is teszt build (de még nekem sem volt időm felrakni és kipróbálni), ezen felül majd az eszközspecifikus és kernel dolgokat frissíteném (bár igazából nincs nagy szükség rá, mivel nem hibát kéne javítani)

    Lehetséges, hogy a ROM-nak saját topikot nyitok (nem ezen a fórumon) ahol a Slimsaberrel kapcsolatos dolgokban tudok segíteni, ofisöl támogatást nyújtani

Új hozzászólás Aktív témák