Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz tocsek18 #62474 üzenetére

    Most vonatkoztassunk el attól, hogy ismerem a lego prohardver csoportot, attól is hogy képben vagyok a bricklink és egyéb oldalakkal, illetve attól, hogy tisztában vagyok egy-egy készlet élettartamával, a megjelenési és kifutási dátumokkal életciklussal stb., illetve azzal is ha veszek egy teljes kartont abban elvileg 3 teljes sor van, csak egy sima szülő vagyok aki gyerekkel vagy anélkül betéved egy Müllerbe stb meglátja a gyerek a minifigurás zacskót megtetszik neki látom hogy 12db különböző figura van. Mondjuk vagyok olyan nagylelkű, bőkezű, és pénzes, hogy gondolván az ismétlődésekre veszek inkább 24db-ot hátha akkor meglesz a teljes sor és a gyerek öröme, de ehelyett nem hogy 10 különböző figura összejönne a 24 ből hanem összejön 10-10 egyforma. A gyerek csalódott lesz én is, meginog a legoba vetett hitem és vagy nem veszek többet legot vagy hogy a gyerek ne legyen csalódott megveszem dupla vagy tripla áron másod kézből azoktól akik ismervén a dolgokat előttem mocsok módon femvásárolták a készleteket. Még a gondattól is rosszul érzem magam, ezért is mondom, hogy már alig várom hogy ezek dobozban legyenek, illetve legalább innen eltűnik ez a sok értelmetlen komment.

    Bricklink series 1 ha lemaradtál róla

Új hozzászólás Aktív témák