Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hugi0

    őstag

    válasz Enigma1945 #60474 üzenetére

    Igen.
    - persze ez ertelmezes kerdese.

    Az nyilvanvalo, hogy fele ekkora statisztikai mutatoval rendelkezne a RITO.
    - amire mar oly sokszor verte a ny@lat.

    5. - "MAGATARTÁSI KÓDEX"
    5.8. - "Részt vesz olyan cselekményben, amellyel becsapja a Játék bármely más felhasználóját, ideértve a megtévesztést vagy pszichológiai manipulációt is;"

    Gondolom itt senki sem olvasta vegig a hasznalati felteteleket, ahogy eddig en sem. :)
    - persze most atnyalaztam.

    A legjobb:
    "7.1. Megfigyel engem a Riot a Riot Szolgáltatások használata közben?(Igen. Olvasd el az Adatvédelmi szabályzatunkat, hogy többet is megtudj erről.)"

    Mindig felfigyeltem arra, hogy az egyik meghajtom felporog amikor a lol elindul.
    - mostmar azt is tudom, nem perelhetem oket erte, hogy a szamitogepemen "turkalnak".

    "Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

  • Jim-Y

    veterán

    válasz Enigma1945 #60474 üzenetére

    Annyira nem ertem amugy az embereket.. sokan nem szeretik a smurfoket mintha azokkal lenne a legnagyobb baj, pedig ez nem is lehetne maskepp. A 0-17-0 mid+jung kombot alkoto jatekosok sokkal jobban elrontjak a jatekelmenyt mint 1-1 smurf. Smurf ellen lehet tanulni, ott lehet sikerelmenyed, mig amikor ilyen fogalmatlan jatekosokat kapsz magad melle akkor nyerhetetlen a meccs, rontja a moralt, ezerszer rosszabb mint 1-1 smurf.

    Meg gondolj bele, elmeletileg te jobb vagy mint ahol epp vagy, legalabbis mindenki ezt gondolja nem? akkor ha kapsz egy smurf ellenfelet akkor az igazabol pont az ellenfeled nem? Mar ha tenyleg jobb vagy mint amilyen elo-ban vagy.

    Meg most lehet ez csak velem van igy, de en meg tenyleg sosem, de tenyleg sosem ereztem azt rankedben hogy a kozvetlen ellenfelem jobb lenne mint en (a.k.a smurf). Volt olyan hogy latom, hogy az ellenfelem tenyleg egy jo jatekos, es respect neki, de azt, hogy smurf es jajj mi lesz velunk, na azt meg sosem.
    Ellenben az mindennapos, hogy az egyik csapattars boven tudasa feletti ligaban jatszik, a.k.a boosted, hard inteli az egesz gamet es elrontja 9 masik ember jatekat. En sokkal jobban buntetnem ezeket.

    [ Szerkesztve ]

  • Kanczy

    Topikgazda

    válasz Enigma1945 #60474 üzenetére

    Nem, nem büntetik. Teljesen legális, és elfogadott dolog, pont ezért létezik az MMR. Hiába új az account, az algoritmusok viszonylag gyorsan észreveszik, hogy smurf, és elkezdik felhúzni a szintet. Ezért van huginak körülbelül 30 (?) accountja - már 3 éve is ezt csinálta, csak akkor direkt bronze ötbe lement, és nagyon élvezte, ahogy ki tudja, hány millió Cho'gath masteryvel veregette agyon a kicsiket. Na az gusztustalan volt :)

    [ Szerkesztve ]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Új hozzászólás Aktív témák