Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Enigma1945 #49103 üzenetére

    A TF-ek igazából annyin múlnak, hogy melyik csapatnak van több tankja meg kezdeményezése. Rengetegszer bukó a gém, mert mindenki assassinokkal, magekkal játszik és míg ez elég egy ideig a solo killekhez, később már semmit nem fog érni, amikor egy amumu berongyol a tömegbe ultival majd jön a chain cc- pl. egy malph rögtön utána, majd egy yas ulti majd egy mf ulti. Ezeken mennek el a gémek és nagyon kevesen játszanak kezdeményező tankot vagy úgy tankot egyébként is. Nekem a tankok jönnek be, az a stílus fekszik, sose voltam egy játékban sem ez a mindent vagy semmit felfogású, már wowban is anno paladin meg warri volt a mainem, soha nem mage, lock meg hasonlók.

    Na csak oda akarok ezzel kilyukadni, hogy az én meccseimen is többnyire az van, hogy ha én nem játszanék tankot, akkor full papír lenne a team és esélyünk nem lenne tímfájtolni. Soha senki nem kezdeményez csak táncikálnak, amíg az ellenfél 4 embere ott tart minket torony alatt 1 meg elhozza a sarit, tolja az ösvényt stb. Egyszerűen kell 1 valaki, aki betud menni és eltudja kezdeni a harcot, csak aztán az már más kérdés, hogy a társak követik-e vagy ugyanúgy állnak a torony alatt és végignézik, ahogy meghalsz. Ilyen is nem egyszer történt már, hogy pl. Tahmmal flash + nyelvcsapással, vagy ultival bemenyek az adc-re még le is tudom nyelni, addig a másik 4 enemy püföl mint állat, de az adc-t legalább még megölöm, mert kb 10mp-ig csépelnek, de a csapattársaim meg kb 600yardra tőlem nézik ezt (full hp-n természetesen), majd miután meghaltam szépen egyesével menekülés közben ők is meghalnak 1 by 1.... na ezt tudom imádni, gyakori hiba.

    Szóval szerintem akiknél ez van, amit írsz is, ott valahol ez lehet a hiba, hogy nincs kezdeményező játékos, úgy pedig nehéz endgameban nyerni.

    UI: amúgy meg aki a sebzés miatt nem játszik tankot, mert hogy jaj de kevés meg stb. és ő szeret sebezni, az is nyugodtan hozhatja, mert kb nekem szokott a legtöbb dmg-em lenni a csapatban vagy egész mezőnyben még full tankként is, 1 titánhidrával csupán vagy jégkesztyűvel. Pár meccsen pl. leonával én dmgeltem a legtöbbet az egész mezőnyben, iszonyat sebzés van benne. Amikor pl. beírják, hogy KS satöbbi, csak annyit szoktam írni, hogy ez nem KS mivel én sokkal több sebzést osztok ki mint te. És ez a végső táblázatban be is szokott igazolódni, de már meccs közben is érződik.

Új hozzászólás Aktív témák