Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Imilenni #65849 üzenetére

    Hmmm igen ezt jól látod, azért is váltogatom a rolokat és hősöket ennyire, mert folyamat keresem hogy mi lenne igazán kifizetődő. Voltam én már minden, az elmúlt héten is jungle, adc, supp is tesztelve volt. Mindennel egyetértek, a soloQ a vadállat hősökről szól.

    ADC role még be is jött egyébként, mármint így mechanikailag, MF-el nagyon élvezem a játékot. Viszont én is észrevettem, hogy túlságosan rá vagyok utalva a többiekre, mert egész egyszerűen ha nincs peel meg frontline ott ette meg a fene, kapok egy Nocturne ultit vagy bármi és egy fear alatt halott vagyok. A supp role is teljesen a többiektől függ, mivel eleve kevesebb XP-t kapok, ha gyenge a csapat nem fogok tudni én a dolgok élére állni. A jungle még amit régebben is többször játszottam, egy időben elég sokat, de ott is mindig ez a csiki-csuki megy hogy mindenki rinyál a gank miatt, mert persze mindenki veszti a párharcait és nekem kéne mindenhol ott lennem. Minden lane lose, be vannak tolva torony alá, de azért ha nem hozom el a sarit akkor jungle diff, hát köszönöm de ebből sem kérek.

Új hozzászólás Aktív témák