Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Kanczy #64524 üzenetére

    Na jók ezek a viták :) azt szögezzük le, hogy nyilván tudatában vagyok annak, hogy nem tudom jobban, mint a pro játékosok, ezt nem is állítottam. Én csak kérdőre vontam döntéseket, meg ez is olyan, hogy amíg nem játssza senki, addig bagatel ötletnek hangzik, de miután már használják teljesen el van fogadva. Korábban ha jövök a Malza middel vagy a Ziggs bottal (amit már azelőtt játszottam mielőtt a pro scénában megjelent volna) akkor ugyanígy megírtad volna, hogy áh Malza mid hülyeség, nincs mobilitása, Ziggs bot trollkodás, nem helyettesít egy adc-t stb. Most azt mondod vicces lenne egy Lux support vagy mid pick, de a buffokra való tekintettem simán lehet, hogy játszani fogják pro szinten is és akkor mégsem tévedtem. :U

    A Kata vs Sylasról még annyit, hogy Katának viszont sokkal nagyobb mobilitása van, a chasing képessége sokkal jobb, illetve az outplay potenciál is szintén jobb nála, eszméletlen playeket lehet vele tolni kb olyan, mint egy Zed és lám azt is játsszák, egy Sylas sokkal egydimenziósabb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák