Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carlytoo

    aktív tag

    válasz olloczky #57258 üzenetére

    Valamelyik meccsemen annyira felscaleltem,hogy 4v1-ben megöltem 3-at és fél hp-val kisétáltam. A negyedik meg elmenekült. Mind a 2 meccsemnél 1-1 ilyen fight után fel is adta az ellenfél a meccset. Persze asszony is csak nézett, hogy mi bajom van, mikor üvöltöztem a "MUNDOOOOO"-t. Poppy szerintem lehet ellenfele. Viszont ha earlyben jól megfogják és még farmolni se tud, akkor kuka. Amúgy nem kell neki kill. Azt adjátok oda a dzsungelesnek. Farmolni kell vele piszkosul jól. Jó példa erre a 25. percben már 240 farmom volt. Lvl 13.-nál a kettes utltija undorító, ha van egy spirited. Azt akkor is érdemes megvenni, ha full ad az enemy.

    Ja és az ultit ne arra használjátok, hogy a pici hp-t töltögetitek vele. Rögtön a fight elején elnyomni és kapálni vele, mint a borsodi parasztgyerek. Illetve egy nagyon erős hős ellene a trundle. Játszottam plat 3-as mundo main ellen és ha jól buildeled a trundlet semmi esélye a Mundonak. Tehát, ha mindenképpen Mundot mentek, akkor banoljátok a trollt, mert aki tudja használni, akkor bajban lehettek. Most majd BOSS féle Sion-ra akarok rámenni. Full ad lethality build. Ilyen feed to win taktikával. Brutális. Hiába ölnek meg,utána még vagy 2-t magaddal viszel.

    [ Szerkesztve ]

    "No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Új hozzászólás Aktív témák