Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz yabba #52019 üzenetére

    elegge osszetett a jatek.sok oka lehet annak,hogy nem tudsz feljebb jutni

    - rossz a reflexed,sok last hitrol lemaradsz,nem birsz az osszes hossel 120CS/20 perc fole menni
    - nem tudsz tradelni,vagy low hpn vagy,vagy kizonaznak a farmbol
    - leblokkolsz,ha tul sok az info
    - nem tudsz egyszerre figyelni a lanedre,es a terkepre is,fogalmad sincs,hol jarnak a junglerek,mi tortenik a masik ket lanenen.
    - hianyosak a hosismereteid, nem vagod a targyakat,countereket
    - nem tudsz uralkodni magadon,es bemesz a fog of warba meghalni
    - tulsagosan verszomjas vagy,a baronig uldozod a 0-11-10-es enemy supportot,mikozben 2 lanen is super minionok verik a nexust
    - nem birsz vesziteni,ezert minden szaron megsertodsz,sokszor a sajat hibadon is,aztan teljesen dekoncentraltan melyen a tudasod alatt teljesitesz
    - besertodsz es tudatosan olyan lepeseket teszel (hagyod meghalni a tarsat,dzsungelezel push kozben),ami az ellenfel csapatat erositi
    - nem vagy eleg gyors a kombos, es on-hit hosokhoz
    - nem vagy eleg kreativ (flash a falon at, ha lejart az illaoi passziv,olyan helyre mesz ahol meg nincs csap, trukkos helyre rakod a teemo gombakat,baitelsz,baront hivsz jo idoben,roamolsz amikor kell, stb ...)
    - rankeden igent nyomsz a surrenderre ugy,hogy minden 3 inhibitor turret all,vagy te magad kezdemenyezed (nyertem mar meg 2-30 rol is meccset)

    Meg rengeteg dolgot lehet rosszul csinalni,mindenkinel mas es mas.
    Ha a fejlesztheto dolgokban vagy inkabb gyenge,akkor csak rajtad mulik,ha a sebesseggel, akkor igy jartal.
    Szerintem azt kell megerteni,hogy a jatek elvezete a lenyeg,nem a diviziod.

    Mikor a hazitroll beirta a full ap suppp buildet,elgondolkoztam rajta,hogy kiprobalom.
    Zyraval es branddel eleg jol megy a sighstone build is,talan igy meg tobbet nyernek.
    Aztan atgondoltam ujra,es rajottem,hogy ez nem az en utam.
    Nincs bajom vele,ha 10 meccsenkent kapok egy autofillt,de inkabb leszek silver a mostani felallasban,mint gold support mainkent.

    UI: igy atolvasvan van 1-2 olyan,ami nekem sajat hibam,es

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák