Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    Mindig vannak újak, én és haverom 1 hónapja kezdtük nagyjából, és eddig élvezzük. Persze még nem vagyunk lvl30, és csak vak draft módban toljuk, szóval nehéz megmondani jók is vagyunk-e, de játéknál ez másodlagos, főleg hogy nem ranked. :DDD Amíg élvezzük a játékot addig jó. Haveromnak kicsit nehezebb megtalálni helyét, de most supporttal fellelkesült, így gondoltam szerzek mellé pár hőst amikkel mehetek.
    Soraka-t próbálta eddig, de most be akarja szerezni Braum-ot is, ezek mellé mik ajánlottak?
    Nekem ami van és szeretem az Lux és Ahri főleg, de nem túl bot-osak (bár vak draftnál nem hiszem, hogy sokat számít). Van még Ashe is, ezeken kívül mik jók adott supportok mellé?
    (Lucian és Ezreal nem tetszik, MF most van saját boltban 70%-al nekem Candy Cane skinnel, ő még elmegy viszonylag, valamint esetleg Caitlyn lehetne?)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák