Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Yodamest #45020 üzenetére

    Az mekkora öröm már, ha folyamatosan elviszed az ellenfél buffjait gank előtt. Engem egyszer volt hogy egy shaco meglepett, mert rámrontott piros ölögetés közben, de menekülést színleltem és hagytam hátra egy wardot, amikor már a piros dög fél hp alatt volt gyorsan flash, majd smithe és E/Q spamm a bohóc arcába. Reagálni sem volt ideje olyan gyorsan lement a hpja (az ad evelynnnek durva burstje van titánhidrával :Y)! Amiben még iszonyat béna vagyok jungleresként, az a dragon steal... mindig rosszul lövöm be, hogy mikor kellene rányomni a lasthit smithe-t, így meg a csapat vérszemet kap sokszor. :B

    Ma megveszem Kindredet és estefelé próbálok valamit alkotni vele. A ranged karakterek nekem nagyobb önbizalmat adnak, mint a melee társaik, mert úgy tudom bevinni az első csapás(okat), hogy én lehet nem kapok be semmit. Pont emiatt jött be mundo tegnap, csak dobálod a késeket és az ellenfél hpja meg eltűnik. Lassan csak megtalálom a játékstílusom. :U

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák