Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zivos

    tag

    válasz Yodamest #44122 üzenetére

    S+ -hoz grat, viszont szerintem rosszul állsz a játékhoz, igaz rossz tanácsokat is adnak, illetve nem fejtik ki részletesen. Ez egy csapatjáték, hiába nyered szarrá a laned ha máshol vesztetek. Itt is írtak már olyant, hogy X tök rossz játékokat hívott, de mivel mindenki követte így nyertek. Már írtam van egy haverom aki imád ölni. Ketten már tudunk játszani Bronz 5 szinten :) , így néha elmegyünk normálra. Hozott egy Kaylet, mert topra az volt a legjobb win akkor. Először finoman figyelmeztették, hogy miért nem Yasuora ultizok amikor beugrik, hogy legalább ölni tudjunk, a végén már szidták, ő meg nekem azt mondta hogy magára tartogatja, mert 2 másodpercig túléli legalább a csatát. Persze ő talán 1x halt meg, de simán kikaptunk. Vagy ha én vagyok tankkal, beugrok 4 közé, ő meg elmegy haza mert épp összegyűlt a pénze X itemre :) . Tehát alap, hogy a többiek hülyék, neked kell megnyerned, de ez ne akadályozzon abban hogy segíts a többieknek. Én topról sokszor lemegyek középre gankelni, meg is lepődnek általában. Ha kicsit betolják az ösvényt, vesztek pár miniont a gyilkosságért megéri.

Új hozzászólás Aktív témák