Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni97

    őstag

    válasz Mottie #43318 üzenetére

    Ha a régi rendszer lenne nekem mindegy hova mennék. Ha én pickelek először a suppot pickelném mert nem tudnának nagyon countert hozni. Ha last pick vagyok, tiszteletben tartom, azt hogy hova kell mennem.
    Most, hogy esély van rá, én inkább a top/mid kombót rakom be. Ha valamelyiket megkapom elég csekély az esély arra, hogy el lesz feedelve az ellen a lanemen. Nagyjából tisztába, vagyok azzal, hogy én melyik időszakban vagyok/leszek erős. Így alkalmazkodom is.
    Viszont ha most is pickelném a suppot vagy az adc-t akkor elég nagy az esély arra, hogy a top vagy mid feedelve lesz. Ami elég nagy baj. Mert én tudnám supportként, hogy mit csináljak de más nem. Suppként meg nem tudok sokat tenni egyedül. Ha adc vagyok akkor meg főleg nem szabadna egyedül akcióznom mert 1 másodperc alatt kiszednének. Így akkor megyek bot-ra ha premadeben megyek vagy ha már nagyon unom a várakozást.
    Egyedül a jungle az ahol nem érek semmit. Pedig tavaly nagyon sokat tudtam a meccshez tenni, ha oda mentem.
    Ha megnézem a champion perfomance-t akkor látszik, hogy én hol vagyok hasznos nagyon.

Új hozzászólás Aktív témák