Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mythsardan

    aktív tag

    Ugyan hagyjuk hagyjuk már ezt az "NA 2000 RP-t kap, mi meg csak haszontalan IP boostot" marhaságot... NA NEM kapott RP-t, mikor laggolt, sőt nem csak hogy RP-t nem kapott még IP boostot sem kapott, pedig ugyan azért a laggért EUW meg kapott 20 wines IP boostot, szóval hagyjuk ezt a bezzeg az NA így, NA úgy dolgot... Az meg, hogy miért csak EUW laggol az már meg lett magyarázva, ugyanis Amerikában időpontban lépnek fel az emberek az időzónák miatt, persze ott is van, hogy egyszerre sokan vannak, olyankor ott a várószoba, illetve kisebb laggok vannak időnként, ez van. Amúgy meg nem kell csodálkozni, hogy laggol EUW, ha mindenki azon akar játszani. Nem hiába lett felosztva EU 2 szerverre. Az meg, hogy EUNE-en a lengyelek így, a lengyelek úgy az meg már egyenesen szánalmas. A minap is játszottam 2-3 meccset az európai szereveren és mást se láttam, csak hogy meccsenként volt 1-2 jómadár, aki feedelt össze-vissza, majd mikor írtam neki, hogy legyen szíves és ne haljon meg percenként, akkor visszaírt, hogy "Me no feed, me just poland" és a legviccesebb, hogy a csapattársaim, meg nekem írták, hogy ne várjak tőle sokat, ő lengyel... Tényleg ennyire hülyék a játékosok? Akkor minek játszanak, ha nem tudják megérteni, hogy a lengyelek is ugyan olyan játékosok mint mi, nincs olyan, hogy ők nem tudnak játszani, mert lengyelek :W Aki úgy van vele, hogy már pedig a lengyelek basszák el a játékát, és csakis a lengyelek, akkor menjen játszani, a canadaiakkal, azok nem használnak dmgelő spellt, ha meg véletlen megcsúszik az ujjuk, akkor már rögtön elnézést is kérnek :U

    (#22394) Dinter

    Ez szituáció függő, de amíg nincs elég rúna paged, hogy rendesen felkészülj, addig a hagyományos ap, armor, mr/lvl rúnákat érdemes használni

    [ Szerkesztve ]

    twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

Új hozzászólás Aktív témák