Hirdetés

Aktív témák

  • b.bone

    senior tag

    Vettem meg evekkel ezelott egy sony braviat, hogy monitorinak hasznaljam, de pl windows asztalon a betuk nagyon pixelesedtek szoval sosem hasznaltam gepre kotve.
    Aztan mivel bekapcsolva felejtettem es elmentem otthonrol 4 napra bele egett a windows hatter :D

    Rakuldtem egy TV csatornat 24 orara es teljesen kijott a beeges. Azota viszont _nagyon_ erosen ghostingol. Ha valami kint van par masodpercig a kepvaltasnal meg latszik egy darabig, aztan a kovetkezo is ugy marad es igy tovabb. Ez nalam kimeriti a hasznalhatatlan fogalmat.

    Ma bementem az e-digitalba hogy vasaoljak egy masikat, de ezuttal vittem magammal egy notebook-ot.
    150K korul szerettem volna venni valami mindenfele sallang nelkul.
    Eleg nagyot csalodtam mivel vagy 10 fele tevere radugta nekem az elado, de mindegyikkel ugyan az a volt a baj. Nagy pixelek, csunya betuk pedig rendesen be allitottam mindig a felbontast. (egyebkent csak ilyen 40 col folott volt ez problema, gondolom azert lehet mert nagyok a pixel pontok es sok kozottuk a hezag, hogy eleg nagy legyen a kepatlo)

    Aztan kiprobaltunk egy LED-est. Elosszor meg sem akartam nezni mert sima LCD-t szerettem volna. Mindesetre azzal tokeltes kepe volt. Semmi csunyasag.
    Igaz ez mar 240 K volt, de megvettem. Philips 40PFL7650 ilyen ambi light-al.

    Azt kell, hogy mondjam, hogy az ambillight nagyon under rated (pont mint a gyartoja). Szerintem baromi jo. Mondjuk en az elozo TV mogott is mindig felkapcsoltam egy gyenge lampat mert az en szemem kifolyik ha nincsen mas feny a szobaban.

    Igazabol ennyit szerettem volna elmondani :))

    "guilty until proven innocent" - Artisjus

Aktív témák