Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domez

    csendes tag

    Üdv mindenkinek ! A szakértők véleményére lennék kíváncsi.Adott egy Blaupunkt BLA-32/1471/GB5B készülék . Sokáig úgy üzemelt , hogy egy Telekom TV boxra volt kötve . ment is rendesen majdnem 2 évig. Azonban a múlt hónapban átkötöttem az antennára. Ekkor szembesültem a hibával. A bekapcsolás útán kb 10-15 perccel , elmegy a kép , hang 1-2 másodpercre , majd visszajön , 1-3 percenként ismétlődik a folyamat.
    Még a garanciális időn belül voltunk 8-10 nappal. Gyorsan visszavittem az áruházba ahol vettem, fel vették a jegyzőkönyvet , és elküldték a szervizbe. + hét után visszakaptam .A munkalapra panel csere , egyéb alkatrészek cseréje , szoftvere frissítés, próba volt feltüntetve. Haza hoztam , beüzemeltem, és pontosan ugyan az a hibajelenség. Vissza vittem . Most a szervizben van , de kaptam ehg mailt tőlük, miszerint nem tudnak mit kezdeni a készülékkel . Véleményük szerint a TV nem hibás, a hibajelenség a kábel szolgáltató miatt van. Ajánlották , vásároljak egy TV-boxot, vagy egy média konvertert , az megoldja a problémát. Jeleztem , ezt nem fogadom el. Mivel a házunkban több fajta készülék fút , LG, Philips, Orion, Hyndai , és ilyen hibajelenséget egyik sem produkál, tehát nem a szolgáltató a hibás. Olyan az egész , mintha a tápegység lenne a hibás, a melegedésre előjövő hibák mögött általában ez szokott állni.
    Vélemények ????

Új hozzászólás Aktív témák