Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz erdey_a #1000 üzenetére

    Én OTP LTP-t tervezek kötni lakáshitel mellé, akkor évi 72.000-et ad nekem ingyen állam bácsi, mondjuk egy 6 éveset kötök, lejártakor ''beletörlesztem'' a hitelbe, és jól érzem magam. :D És nincs kockázata. Van ilyen kombinált dolga magának az OTP-nek is, ott alacsonya törlesztő, csak hát ugye OTP, akiknek én egy fillért többet nem adok.

    Az előtörlesztés díjával ''csak'' olyan alapvető gondok vannak, hogy ez is a bankok mindenáron való nyerészkedésének része, ugyanis ha előtörlesztesz, akkor is a teljes időre járó kamatot meg úgy tudom a kezelési költséget is ki kell fizetni. Ami elég sok polgári jogi alapelvvel ellentétes, hasonlóan a ''szerződéskötési jutalékhoz'' és társaihoz. Persze értem én, hogy ők 20 évre számolják ha úgy veszem fel, de ha előbb kifizetem, azt újra kiadhatják... Kár, hogy nem akad senki, aki egy próbapert megkockáztatna, nem ártana egy-két pofon a magukat sokszorosan túlbiztosító bankoknak.

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák