Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz sanzi89 #57747 üzenetére

    A dolog pikantériája, hogy egy tőlem 100 km-re lévő lakásban van, amiben albérlők laknak, így úgy kellene a helyszínre mennem, hogy a problémát tutira megoldva jövök el. Persze én erre csak hétvégén érek rá, amikor minden bolt zárva, így ott helyben nehezen tudok alkatrészt keresni, venni. Kb. ha kétszer kellene elmennem kijönne egy új csap ára...

    Ezt a házhoz jövő garanciát nem ismertem, futok vele egy kört, bár fenntartásokkal kezelem a dolgot. Mielőtt ezt a csaptelepet felraktam volna a régit is kijött szerelni valami barbár bunkó, aminek az lett az eredménye, hogy teljesen összekarcolta, mert annyi nem volt benne, hogy valami rongyot tegyen a kulcs alá, amikor ráfog a csapra. Persze szét is nyalta, mert valamilyen nagyobb méretű kulccsal próbálkozott...

    Köszi mindenkinek az infókat! Azóta annyit még kiderítettem, hogy 2k-ért elég volna a zuhanyváltót kicserélni, ezt szerintem megveszem és úgy indulok majd szombaton a "terepre", ha nem sikerül a garanciális, helyszíni megoldás.

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák