Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BRIKLY

    veterán

    válasz Ton-ton #26544 üzenetére

    Oké,így már értem,bár azt nem,hogy eddig azt írtátok hogy 3 cm szigetelés semmit sem ér,akkor a fal hogy tudna szétfagyni mögötte?

    Nem tudom hogy derítsem ki milyen fal.Annyi biztos,hogy beton, de hogy tömör-e,vagy miféle azt nem tudom.
    Láncfűrésszel biztos nem esek neki mert mikor egy helyen átfúrtam 10-es fúróval a 710W-os Black & Decker nem bírta,csak nagy Hilti. Tehát tudom hogy kemény anyag.

    Esővíz elvezetés oké,járda van körülötte,de semmit sem érek mindezzel, mivel a 2 szomszéd talajszintje kb 40 centivel magasabb,(magyarul egy gödörben vagyunk)az összes víz itt köt ki nálunk,nem beszélve arról,hogy kemény esős időkben elönti az udvart a talajvíz.

    A repedések nem a szóban forgó beton falon jönnek elő,hanem a vályogon,azt pedig tudom,hogy azért van,mert nincs alapja a háznak, a talaj pedig hihetetlenül rossz itt,de ezt csak az tudja aki ismeri Besenyszögöt.
    Bent a padlózatban 10cm-es eltérések voltak a faltól a helység közepéig..Még egy szoba vár betonozásra.De ez más téma..

Új hozzászólás Aktív témák