Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eagl3

    veterán

    válasz fero02 #8266 üzenetére

    Ne erőltesd már basszus... most kiemeltél 5 sort egy két oldalas szövegből? :D
    Gondolom tisztában vagy vele, hogy hogyan alakultak ki a fajták. Ha nem, akkor nagy vonalakban annyit, hogy egy bizonyos célnak megfelelően házasították a kutyákat. Legyen az szobakutya, őrzővédő, vadász vagy harci kutya. Ugyan így a jellembeli különbségek, egyik ragaszkodóbb a másiknál, másik harapósabb, visszahúzódóbb és lehetne sorolni a végtelenségig. A fajtajellemen belül természetesen lehetnek eltérések kutya és kutya között.

    Az világosan látszik, hogy teljesen más nézőpontot vallunk, azzal a különbséggel, hogy én elfogadom azt, hogy vannak kinti kutyák, viszont te nem vagy képes felfogni, hogy vannak kutyák akiknek jobb sőt egyenesen szükséges, hogy a lakásban tartsák őket.
    Amit visszaidéztél egyébként cinizmus volt, ezért volt smile a végén, látom nem jött át.
    Most, hogy végignézek magamon, egy darab kutyaszőrt nem látok sehol, pedig négyszer voltam vele sétálni és egy lakásban élek vele.

    Kicsit elkanyarodtunk mondjuk, nem tudom minek hoztad fel ezt a "kutyaszőrös a ruhám" témát, a kutya érdekeit kellene szem előtt tartani, ha már kutyát vállal valaki nem gondolod?

Új hozzászólás Aktív témák