Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz King Unique #21312 üzenetére

    Igen, Gondolom (a gyártó) részről azért mondták az USB 2.0 -t , mert hivatalosan 2.0-s szabvány van a TV-n és az az amit kezel (hivatalosan) az UASP -ról nincs tapasztalatom és nem is tudom mi is az (nem néztem utána) :N

    RAW -ot ezekkel nem tapasztaltam (és nem is szeretnék) 8TB (vagy 16TB , 2 db 8TB esetén) kimentése (Film) ilyen esetben nem lenne szerencsés.

    Hivatalosan (sima USB 2.0-s vagy 3.0-s) külső rackben a 2-3TB -nál nagyobb meghajtók nem támogatottak.
    Amúgy a gyártó válaszára azt mondtam, hogy egy 2017 -ben gyártott UHD (55") 4K TV esetén ez miért nincs pl. "unlimited" -re fejlesztve...és erre azt tudták mondani, hogy ezt a fejlesztők csinálják és csak annyit tehetnek, hogy írnak annak a részlegnek és talán új FW -ben talán kapok megoldást a problémámra (azóta 2 új FW -t Updatelt a TV-m , azt ki tudja mit is tartalmaz az új FW) mind1 , lényeg az, hogy simán viszi a RAIDSONIC Dokkoló a 2x8TB HDD-t a TV-n is. :K /szóval megérte Dokkolóra váltanom.../

    Merry X-Mass !

    MD
    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák