Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokeny20

    csendes tag

    válasz Ixion77 #87747 üzenetére

    Köszönöm a válaszod. Igen azzal kezdtem hogy nem igazán, vagyok jártas ezekben a dolgokban.
    Elvileg ez a cím ahová a levelet is írtam, Magyar customerhelp.
    Viszont ha kell megreklamálom segítséggel angol customerhelp-en is nekik.

    Az rendben van ha én bebukom az árát a terméknek, ez "tanulópénz" de! azért másokat hagy ne tudjon már becsapni ez a nyomorék, aljas féreg, ezt azért az Ebay sem engedheti meg neki, mivel eredeti terméket adott el nekem amita a vásárlás után szándékosan módosított, ugye van róla "screenshoot" az item egyezik és minden más.Egyedül a Behringer márka nevet és az UCA 222-es tipust törölte a kérdésem után...
    Ha van igazság a földön, illetve az Ebay-en semmiképp sem úszhatja meg következmények nélkül.

    Szép estét mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

  • kokeny20

    csendes tag

    válasz Ixion77 #87747 üzenetére

    Na csak a megértés kedvéért!!!

    Természetesen nem voltam elég körültekintő a vásárlásnál! ez így van ! de az okoskodó irónikus kommentekre néhány mondattal azért válaszolnék.

    "Egyetlen kínai sem fogja azt válaszolni hogy egy "lenni tied igaziságos adnivaló?" (angolul) kérdésre hogy "Bár rengeteg időt belefektettem hogy meghirdessem az hamis árumat, most hogy rákérdeztél elszégyelltem magam, ezért visszatérítem minden károdat, és bónuszként a terméket is megtarthatod..."

    Pedig pontosan így történt !!! Elhiheted!! :D :C

    Na márpedig ha ilyen okosok vagytok :D akkor tudatom hogy vissza kaptam a pénzem :D
    A magyar karakán emberek többsége ilyen. Nem elég hogy az ember ideges és segítséget kér "minek" még te bele is rúgsz egyet mert te okos vagy

    Hogy is mondtad!? majviktor

    ugye " hogy.. hogy is fogalmazzak finoman? na jó nem tudom, sztem nem neked való ez a rendelősdi "

    Először is Hagyjuk már ezt a rendelősdi dumát, őszintén te szerinted minden egyes Magyar ember aki rendel a Wish-ről Aliról Ebay-ről az Perfect angol!? .. a f**t :W :N Ez egy nagy marhaság!
    Nagyon sok ember van akik nem tudnak idegen nyelvet mégis rendelnek ezekről az oldalakról.
    Az hogy az ember belefut egy két csalóba az benne van a pakliban de mindenre van megoldás!
    Nagyon jó ha valaki tud Angolul de mint látod elég hozzá egy Angol nyelven tudó ismerős barát aki segít ebben és a probléma megoldva . :))

    Tehát összefoglalva és nagyon finoman nem kell okoskodva a másikat b***gatni :)) ha nem tudsz segíteni akkor görgess tovább!! és Ne okoskodj..

    Akinek nem inge. akinek pedig az. Az vegye fel és hordja el !!!

    Szép estét!

    Ui: Na ide se jövök többet ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák