Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klarkzone

    tag

    Sziasztok, visszaküldtem egy eszközt (TV-box 52$) a Geekbuying-nak mert gyári hibás volt (csak a kütyüt a hdmi kábelt, távirányítót, tápot, dobozt nem kellett), és elfüstölt, a cucc át is lett véve a követés szerint. A Geekbuying az ünnepek miatt nem nagyon reagált az e-mailjeimre amit a support-nak küldtem és mivel még épp a PayPal védelem 44 napján voltam, úgy gondoltam, hogy nyitok egy ügyet és eszkaláltam is. A bizonyítékaim alapján a PP pedig visszautalta a vételárat. Nos a kérdésem a következő: a vissza szállítás költsége kb. 7$, ez bukó? vagy örüljek, hogy teljes visszatérítést kaptam, és hagyjam a garanciális javítást a fenébe? Gondolom a Geekbuying-nak tökmindegy, hiszen neki a garanciális javítás után ki kellene fizetni az oda-vissza postázás költését is, (minimum, hiszen én nem hibás, hanem egy vadiúj eszközért fizettem...) én meg azért örülök mert megszabadultam attól a sz*rtól, és egy esetleges vámeljárástól ahol bizonygathattam volna, hogy ez egyszer már átment' gyerekek nem e lehetne e é...

Új hozzászólás Aktív témák