Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo128

    aktív tag

    TISZTELETTEL JELENTEM HÖLGYEIM ÉS URAIM, HOGY SIKERESEN, ÉPSÉGBEN MEGÉRKEZETT A ZOPO C2-ES TELEFONOM! :))

    Nos, néhány információt megosztanék. DHL-el rendeltem, Pénteken este feladtam a rendelést, gondoltam, hogy hétvégén nem lesz változás, majd a Processing (tesztelések, rendelés felvétele) a következő hét Hétfőtől Péntekig tartott. Aznap este kaptam egy Tracking Numbert, Szingapúrban adták fel. Szombaton hajnali 2 körül még ott volt, majd estére már Németországban, Frankfurtban, Vasárnapra pedig Budapesten. A DHL-nek megadtam a PayPal kiutalást, meg még megadtam nekik néhány információt amit kértek, Hétfőn gondolom vámoltak és a mai nap folyamán Kedden érkezett meg. A vám kevesebb lett, mint gondoltam, mivel nem számolták bele a kiszállítási költséget a telefon árába, szóval örülés van, hogy többet számítottam :) .
    A telefonról annyit, hogy tökéletesen megvagyok vele elégedve, gyönyörű, pörög, videólejátszás tökéletes, kamera nagyon bejövős, egyedül egy dologgal van problémám. Néhány játék (Vice City, Real Racing 3) eléggé laggolva megyeget. Nem is azzal van a probléma, hanem azzal, hogy nem kellene neki. Rengeteg videó van azokról a játékokról, ugyanezzel a telefonnal, amiken gyönyörűen futnak. Valaki tudja, hogy mi lehet a gond?

    Akinek kérdése van írjon nyugodtan, bár itt sokan, sokkal többet tudnak nálam :)
    Szép estét!

    gölmétcsül ©

Új hozzászólás Aktív témák