Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Meggyi001

    veterán

    válasz Lizardman #16835 üzenetére

    A fizetős pl. DHL-nél igy: megjön a csomag, dhl ir neked elötte már egy nappal smst és emailt h nyilatkozz h mi van a csomagban,és h mennyibe került. Ki kellett tölteni egy dukomentumot,emailban küldték. Még aznap szólt a hölgy, h nem stimmel,mert a csomag fuvarlevelén,1 db teló van 100 dollárért, én visszairtam emailben h 2-öt rendeltem 279 dollárért,elfogadta. Már másnap hozták is,a vége felé már nem érdekelt h fizetnem kell,csak itt legyen végre.....Justin sun-tól kérdeztem h miért ezt irta rá,azt mondta h igy szokták az adó miatt.Mondtam neki h nálunk 27 % az adó. 62.000-es telókért 18.000 ft-ot fizettem pluszba, leesett az álla...

    (A dhl-es telefonos hölgy és a Tmallbox-os Justin Sun egyébkén nagyon segítőkész és rugalmas volt nálam,Justin sun-nal azóta is kapcsolatban vagyok skype-on)

    (#16753) Meggyi001 -
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    (elöször hk postával rendeltem ,4 hétig ott állt,visszadobták)
    A DHL-t tudom csak,azzal hozattam a hülye akksis izé miatt h megkapjam végre,6 hét után...a többi postát gondolom irják mindjárt a többiek. Na szóval dhl:
    Kaptam sms-t és emailt h nyilatkozzak az árú összegéről és h milyen módon akarom fizetni, átutalás vagy a srácnak aki hozza. Válasz emailban küldtem el a paypal-os átutalást és a tmallboxtól kapott virtuális számlát. Kettő napra rá hozta a dhl-es srác, (elötte hivott telon) igy a 2 telefon + 18.000 volt de nem bánom, mert igy hamar itt lett, és igy is meg állt 80 ban a kettő teló...
    ------------------------------------------------------------------------------------------

    https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák