Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    Sziasztok.
    Én még kezdőbb vagyok a konzolos világban, mivel korábban, míg ez foglalkoztatott, pc-n játszottam.
    Most megint van szabadidőm és arra gondoltam, hogy felvennén a fonalat ott, ahol letettem. Az AC sorozattal fejeztem be, annak is a francia részével ami a nem tudom hányadik volt a sorban. Igazáól arra keresek platformot, hogy zömmel ezzel a sorozattal játszak, illetve ami foglalkoztatna még, hogy olyasmi játékok is terítékre kerüljenek, amikben logikázni / nyomozni, vagy ilyesmit csinálni kell (pl syberia) esetleg tárgykeresős dlgok, már ha vannak egyáltalán konzolra ilyesmik, a család egy része szereti ezeket, így nekik is közös kikapcsolódást nyújtana.
    A kérdéseim:
    Elég erre pl egy xbox one s vagy (nem szeretnék vitát generálni) ps-t kellene választani, vagy mindkettőből a komolyabban kell gondolkozni?
    Esetleg már inkább a most érkező új generáció?

    Mindenképpen kell e előfizetéssel bajlódni, vagy pl a one s meghajtója miatt, ha azt a pár címet megveszem ami érdekel akkor offline simán játszhatok is velük?

    Meddig lesznek az új dolgok elérhetőek ezekre a korábbi generációs konzolokra, mondjuk egy 2024es játék képében?

    Mindegyik one s tud fogadni cd-t, vagy erre külön figyelni kell a megnevezésnél?

    Stadia? pl

    köszönöm!

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák