Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz atthom #553 üzenetére

    Üdv a klubban!

    Egy optimista fórumozó! ;)

    Szerintem nem olyan rossz ez a teló! A fényképezőrésszel együtt lehet élni (pl. a húsvéti sonkafőzést a kertben, bográcsban oldottuk meg és közben az N3+-szal fotóztam. Azért vállalhatóak lettek a képek).

    Az akkuval is ki lehet békülni: fél erősségre rakod a kijelző fényerejét, a 3G/4G módot letiltod... Én elketyegek 2 napot ezzel is, mint az Amoi-mal annó...

    Egyedül ezzel a telefonálás közbeni recsegéssel nem tudom, hogy mit lehet tenni: jellemzően azoknál jött elő, akik tényleg dualsim-ként használják...

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

  • iMaverick

    addikt

    válasz atthom #690 üzenetére

    +1

    Megbánni én sem bántam meg. Ezért az árért szerintem is vállalható.

    Ami bajom (nekem) is van:
    - kamera nem egy csúcs
    - aksi... Félre ne értsd: egy 1800mAH-s akkuhoz ez az üzemidő az OK. De akkor ne 2800-asnak hirdessék!!!

    Ennyi. Nálam gerjedés, gyenge wifi nem jelentkezett. Ahogy akadás sem. Szerintem lenne potenciál ebben a kütyőben, de valami combosabb aksival.

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

  • iMaverick

    addikt

    válasz atthom #705 üzenetére

    A végén még kiderül, hogy csak igaz a 2800mAh? (Csak viccelek.) ;]

    Komolyra fordítva: a hivatalos Kingzone oldal fórumán írta az egyik gyermek, hogy úgy növelte az akkuidőt, hogy lecserélte a gyári launcher-t és a (szerinte) nem gyári sms/mms app-ot.

    Kíváncsiságból felraktam a Google féle launcher-t (amihez a "kártyák" vannak). Az sms app szerintem a "gyári-gyári", így nem tudom, azt érdemes-e lecserélni.

    Namost lehet csak placebó, de mintha tényleg jobban bírná a készülék. (Itt most nem az aktív képernyős időre gondolok! Azon nem segítenek az ilyen trükkök. Hanem a standby-os idős téma, mintha nem szívná annyira az akkut.)

    Egyébként azért is szántam rá magamat, mert ha belegondolunk, akkor mi többletet nyújt a Kingzone által választott launcher? Igazából semmit... Nekem az ikonok mellé kiírt számok (elmulasztott hívások, email, stb.) semmi pluszt nem ad, az meg hogy az ikonok háttérszínét néha megvariálja, az meg mégannyit sem.

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák