Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz wargazoli #243 üzenetére

    Nincs mit!

    Viszont én nem látom ennyire "sötéten" a dolgot! Mondjuk az NFC hiánya meg volt pendítve a Gearbest oldalán, a telefonhoz tartozó fórumon. Valaki rákérdezett és a webshoposok felpattintottak egyet próbára.

    A többire: két kártyásan fogod használni? (Én speciel nem, így ez a két kártya esetén jelentkező dolog személy szerint hidegen hagy. Tudom-tudom a többieket ez nem vigasztalja.)

    A kamera és az aksi meg szerintem nem lefutott ügy: az akku gyors merülés szerintem összefügg a sok sz@rral, amit elindít az android rendszer (korábban írta az egyik tulaj, hogy bekapcsoláskor már 1,1GB ramot lekap a 2GB-ból. Az nagyon sok!!!), ezeket kell majd kiírtani. (A fele amúgyis ilyen kínai kémprogram lesz, szóval nem kár értük!)

    Akkor beers kollégával már korábban kitárgyaltam, hogy az ebben a készülékben található MediaTek processzor (illetve helyesebben SOC) 64 bit-es és mint olyat a 4.4.X-es android-ok nem kezelik, illetve mégis, hisz most is működik a telefon, csakhogy szvsz ilyen "emulációs" módban (32 biten) fut a SOC, ami nem tudom, hogy az energiagazdálkodással nem-e veszik össze. Lehet ez a probléma, így imádkozhatunk a mielőbbi 5.0-s (illetve én nem bánnám, ha már rögtön az 5.1) droid jönne.

    szerk: a kamera... Hát itt már nekem is vannak fenntartásaim, bár végülis lehetséges, hogy valamiféle driver gond van, vagy egyszerűen rosszul "kalibrálták" a kamerát. Nem tudom... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák