Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hampidampi

    senior tag

    válasz HKorn #15861 üzenetére

    Igen, a K6-ra gondoltam. Annak akinek nincs mihez hasonlítan, annak biztos megfelel, ez kétségtelen. De sajnos engem az Amazon már elkényeztetett a K3-mal és a K4-gyel. Ahhoz képest képminőségben mind a K6, mind a PW2 szerintem egyértelmű visszalépés. A K6-nál pixelesebbek, szőrösebbek a betűk. A PW2-nek pedig a két réteg (fényterítős és a kapacitív érzékelő) és az erős élsimítás miatti szürke, homályos karakterek miatt rosszabb a képe.
    Ettől még használom a PW2-t, mert azért van pár hasznos dolog benne a K3-hoz képest (kisebb tömeg, háttérvilágítás, felugró lábjegyzetek... ööö, hát kb. ennyi), de sajnos nagyon sok kompromisszumot kell kötni (margók, érintéses lapozás és kijelölés, jegyzetelés nehézkessége, fejezetjelölők hiánya, stb.). De ezeket már leírtam.
    Persze mint mondtam ez mind szubjektív (kivéve az élsimításbeli különbséget).

    szerk.:
    (#15862) Ereshkigal
    Duokant csak Jailbreaket PW-ra rakhatsz fel.Jailbreak meg csak az 5.4.4.2-es szoftver verzióig van. Ha e fölött van a Kindle-öd, akkor (egyelőre, szinte) esélytelen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák