Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • I_Am

    veterán

    válasz VladimirR #240 üzenetére

    Restecpa dear ValdimirR. ;]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz SGC #298 üzenetére

    Most mondjam azt, hogy ha itt lettem volna akkor 4-en? ;]

    Utólag visszaolvasva a totyikot igazat kell adnom a zárásra. Mivel téma nem volt, ezért még az OFF-ba is simán elfért volna a beszélgetés, de még ott is szóltunk volna a chat jelleg miatt.

    És egy-két 30 feletti ember úgymond gyerekes viselkedése is hagy némi kívánnivalót maga után a totyikban.

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz SGC #329 üzenetére

    Látod már megint kezded a gyerekes hozzáállást, már ne is haragudj. Óvónéni, óvónéni, meg de akkor is.....

    Legalább kicsit is tisztában lennél az aláírások fogalmával és azzal is, hogy nem mindenki számára hordoznak tartalmi mondanivalót. (többek közt ahogyan elnézem számodra sem) Többféleképpen is lehet olvasni és Neked mégsem sikerült, de ellenérvnek felhoztak. Egyet tudok csak erre mondani, gratulálok. :C

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz SGC #332 üzenetére

    Komolyan kezd nagyon nevetséges lenni a hozzáállás (és ha azt mondod megint felsőbbrendű a hozzáállásom akkor mond nyugodtan) A korra való hivatkozást kinevetem: :C (most erre mondjam azt, hogy többet láttam már az életből és a halálból is mint Te? Akkor nagyobbb, szebb, jobb okosabb leszek nálad? Hát nem, de ilyenekkel érvelni vagy egyáltalán szóba hozni számomra nevetséges dolog)

    ''mi volt a VALÓDI oka a topik bezárásának...''

    Nem tudsz olvasni? Chat jelleg és a felháborodásotok azon, hogy rátok mert szólni valaki.

    ''Te is írtad volt, 1 egyszerű átnevezés/áthelyezés már elsőre megoldhatta volna a júzerek vs. moderálók meccset...''

    Ilyet egyáltalán nem irtam, csak azt, hogy ami ott ment az az OFF-ba simán befért volna, magyarán ez annyit tesz, hogy teljesen felesleges volt a totyik. Hacsak arra nem volt jó, hogy Ti akik 30 éve felett vagytok tudjátok, hogy az ott a Ti játszóteretek. (és játszótér volt semmi más, felesleges hozzászólásokkal gyakran másodpercenként is. Téma semmi csak off ezerrel.)

    ''Lord Zero fel is fetette ezt a lehetőséget, de elsiklottatok felette. Meg is lett az eredménye....''

    Milyen eredménye? Olyan, hogy egy privát levelezésre hivatkozva döngetted a melled, holott semmi közöd nem volt a dologhoz? Col és Dexter kollégáé az érdem, ha Rajtad múlott volna akkor még most sem lenne nyitva a totyik.

    ''hanem az indokolatlan és merev, fennsőbbséges, fenyegető viselkedés részetekről.''

    Erre kérlek mutass példát. Valahogy csak azt látom, hogy a Te olvasatod eltér mindenki másétól.

    ''Ezzel a hsz.-el részemről az ÜGY-gyel kapcsolatos disputát lezártnak tekintem.
    Nincs harag, csak 1 kis keserű szájíz. De majd az is elmúlik. ''


    De azért az utolsó szó a Tied kell hogy legyen. :C Ám legyen ha végre érdemben és indokokkal is alátámasztva tudod igazolni magad, megkövetlek. Addig viszont a kesztyűt nem veszem le. ;)

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz liksoft #343 üzenetére

    Köszönöm a hozzászólást, tényleg nagyon korrekt lett. (de ezt eddig is megszokhattuk Tőled) Csak annyiban reagálnék, hogy Te voltál az egyetlen aki csak most érvelt ésszerű keretek között és nem verte az asztalt a kérdéses totyikban. De el kell ismerni azt is, hogy minket is szabályok kötnek, melyek néha ''zsarnoknak'' állítanak be mások szemében. Mint a főnököket a munkahelyen. Lehet legtöbbször jófej, de mikor a szigor előkerül olyankor furcsa módon az összes érintett alkalmazott elfelejti azt, hogy nagyobb részben jó fej a főnök, de most nem lehet az. Érdekes módon az önzés kerül előtérbe. Ne vonatkoztassunk el és keressünk hasonlóságot most senkivel, sem itt sem máshol. Amennyiben itt-ott engedékenyebbek vagyunk máris többszörösen üt vissza. (de ez a való életre is igaz)

    A sportra csak annyit, hogy igaz Én nem álló, hanem mozgó sportokat üztem, de soha nem éreztem azt, hogy ez idegileg megviselne. Szerintem a sport jelentős részét először fejben kell tisztázni, legyen az akármilyen sportág. Nem kell fanatikusnak lennie senkinek ahhoz, hogy igazán jó eredményeket érjen el akárhol, ha fejben rendben van. Én 8 évig versenyszerűen úsztam, aztán egy baleset miatt ennek vége lett. Ezek után 3 év kosárlabda az akkori idők legjobb egyesületénél a Sparinál. Ezután kis szünet, majd jött a legkeményebb sport, ahol aztán igazán lehetett volna stressz, meg idegeskedés. A franciabox. (olyan mint a Thai box, de mégis keményebb, mert olyan helyekre és testrészekkel is lehet ütni ahova a Thai nem engedi). A saját tapasztalatom szerint sokan túlmisztifikálják a virtuális közösséget és ez vezet néha elég komoly vitákhoz.

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • I_Am

    veterán

    válasz máyköl #550 üzenetére

    Szerintem nyugodtan befejezheted a modik felsorolását.

    Elég lesz.

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Új hozzászólás Aktív témák