Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SGC

    tag

    válasz I_Am #300 üzenetére

    Ha megengeded, a hsz.-edbe írva válaszolok:

    Most mondjam azt, hogy ha itt lettem volna akkor 4-en?
    Utólag visszaolvasva a totyikot igazat kell adnom a zárásra. Mivel téma nem volt, ezért még az OFF-ba is simán elfért volna a beszélgetés, de még ott is szóltunk volna a chat jelleg miatt.


    Akkor nem ez lett volna az ésszerű és korrekt hozzáállás részetekről? Mert most mi van? A kis palotaforradalmunk nyomán nyilvános meakulpázás megy, és visszatáncolás: az egyik mégsem úgy gondolta, a másik ad még1 esélyt, a harmadik magánlevélben magyarázza a bizonyítványát... Kellett ez nektek?

    És egy-két 30 feletti ember úgymond gyerekes viselkedése is hagy némi kívánnivalót maga után a totyikban.

    Exöszájzbuuuk!...Hörrr!...Exöszájzbuuuuk!...


    Ez nagyon felnőttes... ;)

    [Szerkesztve]

    Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

  • SGC

    tag

    válasz I_Am #330 üzenetére

    Gyerekes? Szerinted. Jogod van a véleményedhez, ahogy nekem is a sajátomhoz.

    Ám arra még mindig nem kaptunk választ, mi volt a VALÓDI oka a topik bezárásának, holott ahogy Te is írtad volt, 1 egyszerű átnevezés/áthelyezés már elsőre megoldhatta volna a júzerek vs. moderálók meccset. Lord Zero fel is fetette ezt a lehetőséget, de elsiklottatok felette. Meg is lett az eredménye.
    Ne érts félre, nem a topik (átmeneti) bezárása bánt vagy zavar (40 évesen azért már vesztettem többet is ;] ), hanem az indokolatlan és merev, fennsőbbséges, fenyegető viselkedés részetekről.

    Ezzel a hsz.-el részemről az ÜGY-gyel kapcsolatos disputát lezártnak tekintem.
    Nincs harag, csak 1 kis keserű szájíz. De majd az is elmúlik. :)

    Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

  • liksoft

    nagyúr

    válasz I_Am #334 üzenetére

    Mivel a kesztyű még Nálad van, így Neked írom.

    Nem személyesen Neked címzem, Nem óhajtom összekötni a vitával, de nem titkolom, ennek kapcsán jön ki belőlem.

    25 éve versenyszerűen lőttem. Ez egy idegsport, ami után a lazítás egy normális élethez szükséges. Mi biliárdoztunk, csocsóztunk, ping-pongoztunk. Arután egyik napról a másikra bezárták a kultúrtermet. Maradt a ping-pong. Majd eltűnt a háló, majd az asztal, és emellett egyre többet kezdtek követelni tőlünk. (Igaz, egyre nagyobbak is lettünk, illett egyre jobb eredményeket hozni.) A vége az lett, hogy aki nem volt elvakult őrült, csak szerette és jól érezte magát, az mind elment, mert felspannolt állapotban mentünk haza. Nem volt lazítási lehetőség, nem volt kultúrált szórakozási lehetőség. A terheltségről annyit, hogy állj Te 2,5 órán át úgy, hogy a talpadat nem mozdíthatod el. Egy edzés 2 ilyen lövéssorozat, tehát 4-5 óra 15-20 perces szünettel. Ebből az edzésből heti hetet csinálj úgy, hogy hétfőn zárva volt a lőtér. Közben járj középiskolába, készülj az életre.

    Ezt azért írtam, mert itt kezdtem el Nálatok fórumozni 40 éves fejjel. A mai világ eszméletlenül felpörgött, jó egy kicsit lazítani. És ezt itt megtaláltam! A kultúrált viselkedés mellett (rádió, tv elbújhat ebben a tekintetben) megvan a szakmaiság és a lazítás is. Hiszen nagyon sok, és komoly információ cserél gazdát, felér egy szakmai egyetemmel, ha valaki jól használja. Ezt köszönöm, és nagyon megbecsülöm. Ott van a másik fele, a lazítás. Az is nagyon jól jön, arányait tekintve szerintem jól el lett találva. Vagyis ez az oldal valóban üde színfolt nem csak a számítástechnikában, hanem a nagybetűs életben. Hányan tanulhatnának belőle, nincs szakmai féltékenység, szinte nincs széthúzás, mindenki segíteni szeretne a másiknak. Köszönöm. (Azért nem teszek ide : R -et, mert ez is gyerekes - de aranyos, viszont nem ebbe a hsz-be való.)

    És most jön az apropoja.
    Amikor megláttam a topikot, örültem, hogy gondolkodásban is valószínűleg közelebb állóak (kor miatt) megismerik egymást. Hiszen senkiről nem tudjuk hány éves, mivel foglalkozik, csak egy nevet ismerünk. Így automatikusan elkezdtünk beszélgetni, ahogy kiderült, korban közel vagyunk egymáshoz. Ez ebben a helyzetben elkerülhetetlen, csak ha máshová mennek beszélgetni. De ebben benne van, hogy innen átszoknak oda. Két helyen családfenntartó nem tud ott lenni. Időben lehetetlen. Lehet, hogy chat jellegű lett, lehet, hogy más gondja is volt az alapelveket figyelembe véve. Elfogadom, hogy rendet nem lehet tartani, ha itt ezt lehet, ott meg azt is. Csak szomorú voltam, hiszen azt éreztem, a lazítás már nem fér bele a fórumba. Ugyanazt éreztem, mint 25 éve. Akkor otthagytam, most is gondolkodtam rajta. Örülök, hogy újraéledt, de az előbbi gondolat bennem maradt, a keserűséggel együtt, hogy megint tévedtem, a mai élet CSAK a pénzről szól, lazítani nem lehet. Vagy idő, vagy energia, vagy hely nincs rá.

    Elnézést a hosszú hozzászólásért, de már régóta szerettem volna az első felét megírni, a második részét örömmel elfelejtettem volna, de a helyzet miatt összekötve írtam le.

    Nincs harag, csak keserűség bennem. Megmondom, csak a segítséget kérők miatt maradok, és Miattuk folytatom. Nem érdekel ki volt mellettünk vagy ellenünk, hisz mindenki a munkáját végezte, jól vagy hibázva, mindegy. Én a fent leírt csalódás miatt vagyok szomorú, nem egy vagy két ember miatt.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

  • SGC

    tag

    válasz I_Am #347 üzenetére

    TÉNYLEG nem kötekedésként:
    Bevallom, a francia box-ot nem nagyon ismerem. Anno Ping Kune Do-ztam a Tölgyesi Csabánál, és úgy emléxem, az igazi, tradicionális thai box meccs úgy folyt le, hogy a 2 fószer a bebandázsolt öklét valami csirízes anyagba, majd a ragacsossá vált felületet apróra tört üvegcserépbe mártotta, és így csépelték 1mást. Ott sem volt semi-kontakt, csak ''üsdd, ahol éred''. Láttam ilyet videón, elég brutális, és rövid mérkőzések voltak már csak azért is, mert nincsenek súlycsoportok...
    Bocs az OFF-ért.

    Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

  • bandus

    veterán

    válasz I_Am #551 üzenetére

    ejj, így elvágtad a lehetőséget, hogy te is a kedvence legyél ;] :D

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák