Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz parandroid #286032 üzenetére

    Én megnéztem, van olyan beállítási lehetőség most már hogy "megálláskor" vagy lehet volt régen is nem tudom- nekem arra van lőve, tehát nem sebesség limitre.
    számomra az tiszta amikor állok, akkor azt ne számolja bele az átlagba, és utólag is tiszta legyen a kép hogy amikor tekerek annak mennyi az átlaga és mennyi időt álltam. Igen straván be lehet kapcsolni hogy mutassa a megállásokat is egy kattintassal és? :U mi van akkor ha mentem 100 km 31km/h atlaggal, de megalltam enni egy pizzát is, mig ettem azt miért kéne beleszámolni az átlagba? :U vagy ha megállok a pirosnál? :U az hogy megállsz is lerontja az átlagot főleg ha ut elején vagy hacsak nem gyorsfékezel(akkor talán kevésbé).

    Anno ezért vettem az órát hogy ne mérjen mikor épp állok valamiért, mert számomra meg az fals információ. Amit a huawei ora csinált.

    Nem tudom ki a delikvens(nem is lényeg) aki 33-as átlagot ment 100 vagy 200km en, de az autopause ha bekapcsolt is neki megálláskor... szerintem igen is szép teljesítmény és a leszólóknak csak annyit tudok mondani utána lehet csinálni meg lehet mutatni hogy te mit tudsz 100-200 kilométeren.

    másként látjuk ezt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák