Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (ex)Cat

    senior tag

    válasz rétisün #285113 üzenetére

    Szerintem abszolút hobbista kerékpárosként nem érdemes különösebben az átlagot hajszolni. Persze tisztában vagyok vele, hogy ez jól mutathatja a fejlődést, ugyanakkor könnyen visszaüthet.

    Én kb. 25 éve bringázom, még nagyon előttem van, amikor az első országúti gépet megvettem és mekkora királynak éreztem már magam, amikor jó pár hónap edzés után gyedül lenyomtam a 2x6km-es távot 30-as átlaggal.

    Aztán sok év eltelt, lett karbon bicikli, campa szett, imádtam! 10 éve még arra voltam büszke, hogy a helyi 40-es karikát 37-es átlaggal abszolválom.

    Aztán történt egy csomó dolog és valahogy kezdtem azt érezni, hogy ezt mi a f.sznak erőtetem én. Nem is esik jól, nem is szeretem, nem is érdekel. Tavaly előtt még elmentem a Ring24-re, mert az régi vágyam volt, ott 526 km-t tekertem le, de utána elég volt. Leraktam a biciklit, aztán tavaly februárban el is adtam. Úgy voltam vele, hogy én többet nem tekerek.

    Egészen májusig bírtam is :D Akkor vettem ezt a gravelt és azóta újra élvezem a tekerést. Nem érdekel már az átlag, nem izgat hogy mennyit megyek, csak legyen jó. Ha az 25 km 18-es átlaggal, akkor annyi, Ha 50 mint ma, 23-mal akkor annyi. A fszt se érdekli, ha amúgy örömmel tölt az egész.

Új hozzászólás Aktív témák