Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Tothgera30 #91614 üzenetére

    Hát az könnyen meglehet,hisz pl. arra is mérget lehet venni,hogy a következőm nem lesz 26"-os,a fejlesztést így,vagy úgy kifizettetik velünk.Amúgy így ötven felé,versenyeket meg sem gondolva (azok eddig sem vonzottak különösen) nem hiszem,hogy eddiginél jobban csavarnám színesfém vázamat.Karbonnál érthető(bb),hisz abba bele kellene operálni egy fém menetet,ugyanakkor attól még mindig ódzkodok.Nézem,itt ott boltokban az 500+ forintos gépek szenes vázait,de ezen a "műanyag" benyomáson nem tudtam még túllépni.Minap ezt az angolul csak chain sucktionként emlegetett jelenségnek voltam elszenvedője,mikor is egy 30+%-os emelkedésű rövid földút szakaszon a középső tányérról hirtelen a kicsire dobtam a láncot,hogy erőből felmehessek,de az nem akarta elengedni és a gyors,eszeveszett pörgetésben magával víve azt,felhozta nekem a láncvilla és lánctányér között,így láncom 2 sorban figyelt a láncvillám fölött.Nem tudom így járt-e még valaki,de azt amit olyan gyorsan és könnyen felhoz a tányér egy óvatlan pillanatban,bizony elég nehéz a hajtómű,átdobó esetleg lánc levétele nélkül ott visszatolni.Főleg a mezőn,egyetlen multiszerszámmal.Nejem ( :B ) segítségével visszajátszottam,de láncvillám (többnyire már a feljövetelnél) több helyen a tiszta fémig karcolódott. :O Bár ilyen elég ritkán történik (nekem vagy 2-3x eddig,nejemnek is vagy 2x) arra,hogy az egy karbon láncvillával mit tett volna,fantáziátokra bízom. :U

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák