Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti

    senior tag

    válasz pc360 #83074 üzenetére

    Nekem muszáj esőben is tekerni, mert nincs autónk per pillanat, itt Kisújon meg nincs tömegközlekedés. Tehát mással nem tudok menni. Max gyalog. :D
    Monti ide fölösleges, mert this is sparta alföld, a legközelebbi domb, hegy is vagy 150 km-re van. Van egy-két montis bringás a városban, de azok is, ha bicózni akarnak, akkor vonatra fel és irány a hegyekbe fel...
    Szóval, ha lenne egy hegyi bringám ( max második biciklinek ), szerintem akkor tennék rá, mint hogy így nézzen ki, mint a képen, meg 2 óra hosszát kelljen puceválni tekerés után.
    A cross nekem nem tetszik, túl csupasz. A motorokból sem tetszik a naked bike.

    (#83075) geotigris9
    Hál istennek az enyémen műanyag sks van, nem zörög. Áll mint Katiban a gyerek.Viszont az első aljára kell valami toldalék nekem is, mert esőben össze pöttyözi' a cipőmet.
    A súlya az nem érdekel. Lehet, ha 70 kilós nyüzüge lennék ( csak vicc, nem kell megsértődni a 70 kilogrammosoknak ), akkor érdekelne, de így száz fölött 2-3 kg ide-oda fel sem tűnik :D

    (#83077) Hasaggymeg
    Pont ez a baj a mostanival, hogy kemény és keskeny. Igazi trekking nyereg. Csak a fenekem nem bírja a trekking nyergeket ezek szerint, mert keskeny és kemény, amit nem szeret. El nem tudom képzelni, hogy hogyan lehet túrázni az ilyen keskeny, kemény nyergeken. A túrázáshoz nem kényelmes cuccokra ( pl nyereg) van szükség?
    Egy félóra után feltöri' a valagam. Puhábbra vágyom. :K

    (#83078) 6030D
    Igen gondoltam rá, de biztos van valami köztes megoldás, nem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák