Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz ShiTmano #81848 üzenetére

    Azért én megvédeném a V-féket. :) Hosszú évekig megfelelő volt még monti versenyeken is. Én anno még kantifékkel versenyeztem is, meg nem csak én, hanem kb mindenki akkoriban, az meg még a v-fék elődje.
    Ezeknél a fékeknél rengeteget számít a minőség. Egy jó minőségű v-fék teljesen használható még ma is, egyáltalán nem életveszélyes. Egy jó minőségű v-fék még ma is tudja hozni egy belépő tárcsa szintjét.
    A fitness bringámon mini vfék van, pedig csak egy tektro gyártmány, elég jól megfog, nem érzem, hogy tárcsa kéne rá.
    Nyilván monti használatra manapság már én sem ajánlanék senkinek sem v-féket, de azért az alap tárcsák között is akadnak hitvány darabok. Egyes tektro, promax tárcsafékek annyit sem érnek mint egy minőségi v-fék.

    Tothgera30:Persze, nagyon jó minőségű KTM bringák vannak, a minőséggel sincs baj. Nekem egy bajom van, az, hogy többre tartják sokan mint amit valójában képvisel. Az igazi prémium gyártók számomra nem itt kezdődnek, hogy KTM, fentebb már említettem pár márkát. Persze nem kell velem egyetérteni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák