Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    Na kimozdultam végre, sajnos mióta bejött ez a rossz idő (=tél), nem nagyon mentem sehova bicóval, max melóhelyre, mikor száraz volt az aszfalt. De most egész jó idő volt, a szél sem fújt annyira. Viszont mikor a zsebemből elővettem a müzliszeletet, meglepődtem, hogy milyen kemény, na meg a lábujjaim picit fáztak, de nem vészes. Egy 30km-es kört nyomtam Budán, most nem merészkedtem ki a városból, Margit-sziget, Gellért-hegy, ilyesmik, hogy ne csak a kocsik/gyalogosok mellett menjek.
    Lehetne már nyár, nekem a télből ennyi elég is volt. :U
    Szerk.: sokan írjátok az öltözést, én nem nagyon bonyolítom túl, egy régi sportcipő, egy sima hosszú nadrág (picit vászon feelingű, de annál jobb), egy póló, egy szélkabát, sapka, meg egy menő munkavédelmi szemüveg. Ha komolyabb terepen mászok fölfele, ez is sok lett volna, sajnos hamar kimelegszek, és vetkőzni meg nem merek ilyenkor.
    Apropó, az útvonalrögzítős programokat okostelóval használjátok? Kell hozzá mobilnet is, vagy elég a telóban lévő GPS?

    [ Szerkesztve ]

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák