Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz CaNNa3IS #77695 üzenetére

    Magyarországon az a baj, hogy rengeteg embernek semmi tapasztalata a komolyabb gépekkel. Lila gőzük nincs róla, hogy mi fán terem egy Enduró. Számukra még mindig létezik a vékony kerekű országúti, meg a vastag kerekű mtb. Aztán kész. Van egy 60K értékű ultra low mtb utánzatuk és osztják az észt. Mert mindenki nagyon okos. :) Ezeknek az embereknek írhatsz akármilyen pontos és szakszerű cikket, a végén akkor is odaírja az idióta kommentjét, hogy szar, drága, meg semmire nem jó. Felesleges belemenni itt a szakmázásba. :) Mai napig előttem van az arca sok embernek, amikor még a csillebérci tesztnapon voltam. Ráültek az ilyen 1,5 millás mtb-ra a 25 éves schwinn woodlands-ről, kérdezi az ember, hogy a nyerget feljebb tudnád emelni? Majd mutat a teszt centerben a srác a dropper post karjára, megnyomta és feljött a nyereg. Az ember meg elkezdett ilyen bugyután nevetni, mint egy kisgyerek aki csudát lát. Fogalma nem volt semmiről. Persze egy ilyen teszt azért is van, hogy megismerjék a technikát, csak túl sokan okoskodnak 0 tapasztalattal.

    Egyébként szerintem ez a Merdia 14 kilóval nem egy könnyű darab. Ilyen felszereltséggel legalább 1 kilóval könnyebb a konkurencia.

    6030D: Szerintem az az öreg még többet is értett hozzá, mint ezek a kommentelők. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák