Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Már jó ideje bele-bele olvasok a kommentekbe, de még mindíg nem sikerült elég infót gyűjtsek, hogy önállóan válasszak bringát anélkül hogy átvágjam magam a palánkon.

    Nem értem pl. miért kerül minden 2. bringába suntour teló, mikor arról mindenki azt mondja hogy semmire se jó. A 100-150k-s bringánál megértem, de 200k felett, már kizárt hogy ilyen akarnék venni. Főleg mert kb ez a legdrágább alkatrész, és ha cserélni kell, akkor egy átlagos bringa ára is elmehet rá.

    A másik nehéz dolog a fék rendszer. Itt annyi gondot olvastam, hogy már most rettegek hidraulikus rendszerre váltani. Cincog, nyekereg, ereszt, levegősödik, stb. Ha nicns hozzá szerszámom, és beválasztok valami problémás darabot, hetente látogathatom a szervízt?

    Nem várom el hogy bárki végignézze, de [ezen]
    a terepen használnám. /első kamerás utam,először a sor elején, első ütközésem, ez mesterhármas :) /Olyan közepes/könnyű pálya 1-2 sziklás szakasszal. A villa szempontjából ez viszonylag fontos lehet, szóval olyat szeretnék amit nem kell többé óvni.

    Amit elfogadhatónak találtam eddig:

    Bringa: Devron zerg d3 (170.000ft) - villa: Rock Shox xc30 tk 100mm - fék: Sram elixir 1 rotor g2cs

    Nem Mo-on élek, szóval ottani boltok nem játszanak.

    Bármilyen segítségnek örvendenék, már ha kapok.
    Üdv

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák