Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz bandus #50655 üzenetére

    Lényeg a lényeg, sportolt egy jót oszt leírta ide. Nem a nadrág meg a felső teszi az embert, viszont a komfortérzet fontos részei. Ennek ellenére egy Rogelli 4,5 éves mezben tekerek valamint egy decathlonos párnás nadrágban ami összértéke nem haladja meg a 10ezret. Viszont ez a kényelmes így ezeket a darabokat választottam, van egy fejkendőm egy kesztyűm valamint sisak oszt jónapot. Nem ezen dől el, de alapvetően szeretem kényelmesen érezni magamat a bringán ilyen téren is. Ellenben ha ültem egy olcsóbb bringán és tudom hogy mennyivel jobb amin most ülök, akkor miért ajánljam az olcsóbbat? Azért hogy más is kipróbálja, majd váltson? Akkor kapásból váltson a jobbra, mivel nem vagyok rosszakaró így megosztom a tapasztalataim és elmondom miért ne vegyen 5 másik bringát mielőtt vesz egy komolyabbat. Akinek meg nem tetszik, Ő nyugodtan megmutathatja két keréken a tudását, ha legyőz akkor egy vállveregetéssel még jelzem is hogy ügyes volt. Viszont az ilyen véleményezést nem szívlelem, hogy sznob meg megteheti és drága bringát vesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák