Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz Because #48282 üzenetére

    Miért kell ahhoz pénzesnek lenni hogy valakinek jó cucca legyen? Nem iszom, nem dohányzom és jobbára a közelebbi utakat kerékpárral teszem meg, valamint odafigyelek hogy mire adom ki a pénzt. Máris több megmarad, amit félre lehet tenni adott esetben ilyen célokra. Valamint nyilván nem fog az ember egy olyan bringát ajánlani amiről tudja hogy alattam nem sokat bírna ki, vagy sz*r lenne vele kerekezni. Nyilván más érzés ráülni egy mionőségi kerékpárra, és egy többtíz éves acél vázas/szar geometriájú új bringára. De ezt csak akkor tudja meg az ember ha kipróbálja vagy megveszi.. Nyilván lehet járni acél vázas meg egyéb régebbi darabokkal is, átülve róluk annyit tudok mondani hogy izomból nem lehet tekerni őket, mert csetlik botlik a váz menet közben annyira nem merev. Nagy sebességnél ráadásul beleér a tányér a váltóba.. tovább is van mondjam még? Dombon felfelé rengeteg energiát elveszt az ember. Felpattantam tegnap a gépre, mentem egy [link] 28km 32-es átlagú valamint [link] 50km 31-es átlagú kört, és a kisebb emelkedőkön izomból felhajtottam a gépet mivel merev a váz, és megyek egy kört holnap is mert közel sem fáradtam el annyira mint a volt bringámmal. Pedig ezzel még csak 2500km-t tettem meg, a másikkal pedig 11ezret. De már az első 500-on érződött hogy óriási a javulás. Akkor miért is ajánljak másnak olyat amiről váltottam, hogy megvegye majd lecserélje mert sz*r neki? Hiába olcsó.. :U

Új hozzászólás Aktív témák